Zarządzanie dostępami uprzywilejowanymi

Zarządzanie dostępami uprzywilejowanymi

Password Manager Pro

Password Manager Pro jest aplikacją webową przeznaczoną do zarządzania hasłami w przedsiębiorstwach, w celu kontroli dostępu do współdzielonych haseł administracyjnych chroniących wszelkie zasoby przedsiębiorstw, takie jak serwery, bazy danych, urządzenia sieciowe, aplikacje itp. oraz kontroli haseł kont typu Application-to-Application – tak zwanych “kont serwisowych”, które są wykorzystywane wewnętrznie przez aplikacje bez udziału człowieka.

ADSelfService Plus

ADSelfService Plus jest bezpiecznym narzędziem przeznaczonym dla użytkownika końcowego pomagającym zarządzać kontem w domenie. Aplikacja daje użytkownikom możliwość resetowania hasła, odblokowania konta, aktualizacji danych w środowisku Active Directory.

Key Manager Plus

Key Manager Plus jest opartym na przeglądarce internetowej rozwiązaniem do zarządzania kluczami SSH i certyfikatami SSL, które pomaga skonsolidować, kontrolować, zarządzać, monitorować i badać cały cykl życia kluczy SSH (Secure Shell) i certyfikatów SSL (Secure Sockets Layer). Zapewnia wgląd w środowisko SSH i SSL oraz pomaga administratorom przejąć całkowitą kontrolę nad kluczami w celu udaremniania naruszeń i zgodności.

ADManager Plus

ADManager Plus jest produktem opartym na przeglądarce sieciowej, wspomagającym zarządzanie usługami katalogowymi Active Directory. Oprogramowanie posiada prosty i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwiający zarządzanie usługami katalogowymi, nie wymagający korzystania z linii poleceń systemowych oraz skryptów.