Device Control Plus

Device Control Plus

Device Control Plus to narzędzie DLP (Data Loss Prevention), które zabezpiecza organizację przed wyciekiem danych. Pozwala ono na kontrolowanie, blokowanie oraz monitorowanie urządzeń przenośnych USB oraz innych urządzeń peryferyjnych, co pozwala na ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do wrażliwych danych organizacji.

 

ZABEZPIECZ DANE PRZED INTRUZAMI
DCP pozwala na konfigurację przywilejów dostępu, ustawienie trybu tylko do odczytu, zablokowanie możliwości kopiowania danych z i na urządzenia przenośne dzięki prostym politykom gotowym do użycia.

 

NIEZAKŁÓCONA KONTROLA URZĄDZEŃ
Zabezpieczenie danych i zezwolenie na limitowany transfer danych poprzez ustawienie restrykcji w oparciu o rozmiar i typ plików.

 

WYELIMINUJ UTRATĘ DANYCH
Kontrola urządzeń w oparciu o zasadę Zero Trust. Identyfikowanie i blokowanie niedozwolonych urządzeń dzięki tworzeniu listy zaufanych urządzeń.

 

UDZIEL DOSTĘPU W ODPOWIEDNIM CZASIE
Możliwość nadawania tymczasowego dostępu na określony czas, aby zminimalizować ryzyko obniżenia produktywności pracowników.

 

MONITOROWANIE PRÓB UZYSKANIA NIEAUTORYZOWANEGO DOSTĘPU
Dowiedz się, kto używa jakich urządzeń USB oraz na jakich komputerach dzięki wbudowanym raportom i audytom oraz powiadomieniom.

 

SZEROKI ZAKRES OBSŁUGIWANYCH URZĄDZEŃ
Pamięci USB, urządzenia Apple, Bluetooth, drukarki, modemy, adaptery WiFi, porty COM i LPT, czytniki kart, napędy taśmowe, napędy CD, myszki.