SharePoint Manager Plus

SharePoint Manager Plus

Platforma SharePoint zapewnia łatwy hosting i współdzielenie danych biznesowych, elastyczność i łatwość wykorzystania skłania przedsiębiorstwa do wdrożenia SharePoint, aby szybko udostępniać swoje dane biznesowe. Jednak, wysoki poziom współpracy i dynamiczny charakter treści, stanowi wyzwanie dla administratorów w zarządzaniu i kontroli serwerów SharePoint. Każdy administrator potrzebuje kompleksowego narzędzia, które pomoże monitorować, analizować i kontrolować ich platformę SharePoint.

 

SharePoint Manager Plus jest narzędziem, które ma to wszystko i wiele więcej. Pomaga zarządzać, audytować i raportować platformę SharePoint, zarówno w środowisku On-premise, jak i Office 365.

 

SharePoint Manager Plus pozwala na skuteczne zarządzanie serwerami dzięki predefiniowanym raportom, które pomogą w śledzeniu zmian uprawnień, identyfikacji zmian grupowych, poznanie dokładnej listy użytkowników i ich uprawnień. Rozwiązanie zapewnia również raporty, które pomagają w uzyskaniu dogłębnego wglądu w infrastrukturę SharePoint poprzez dostarczanie szczegółowych informacji o zasobach, takich jak farmy, bazy danych treści, aplikacji webowych, witryn i innych.

 

SharePoint Manager Plus umożliwia uproszczenie zarządzania platformą, pozwalając dodawać, usuwać lub kopiować uprawnienia dla wybranych witryn. Zapewnia dodatkowe opcje, takie jak stosowanie uprawnień do podstron i kolekcji witryn, a także pozwala sprawdzić uprawnienia użytkowników.