O nas

Nasza działalność opiera się na wiarygodności i zaufaniu, które są efektem wieloletniego doświadczenia w branży IT. Ze względu na standardy, jakie sobie narzuciliśmy i wysoką jakość oferowanych usług aspirujemy do zostania polskim liderem wśród chmurowych Managed Service Providerów.

Jako specjaliści od najnowszych trendów technologicznych pomożemy zidentyfikować potrzeby i problemy Twojej firmy, a także zaproponujemy skuteczne rozwiązania wraz z ich wdrożeniem i utrzymaniem.

Nasza propozycja:

Użytkownicy

Użytkownicy

Więcej

Procesy - Usługi - Biznes

Procesy - Usługi - Biznes

Więcej

Środowisko IT

Środowisko IT

Więcej

Chmura

Chmura

Więcej

Usługi dedykowane

Usługi dedykowane

Więcej

Rozwiązania typu “customized” (polegające na dopasowywaniu dostępnych technologii do potrzeb klienta) oraz “designed” (tworzenie rozwiązań na specjalne zamówienie) sprawiają, że oferta Tekerium daje możliwość dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb klientów, pomimo narzuconych standardów.

Oferowane przez nas produkty i usługi są rzetelnie sprawdzane oraz kontrolowane, aby każdy Klient miał pewność najlepszego wsparcia technologicznego. Ponadto mogą one funkcjonować zarówno w chmurze, jak również zostać wdrożone w lokalną infrastrukturę każdej firmy.

Zaufali nam m.in.

Tekerium zaufali nam Tekerium zaufali nam
Tekerium zaufali nam Tekerium zaufali nam

Certyfikaty, Partnerstwa, Nagrody

Microsoft Partner
talkin'things Gold Partner
4x Partner Roku ManageEngine w Polsce
netguru
ManageEngine Gold Partner
10x Gold Competency ManageEngine
predica Partner

Twój zaufany Partner

Naszą intencją i obietnicą jest być zawsze gotowymi sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy sugestii - proszę o natychmiastowy kontakt, niezwłocznie zajmę się daną sprawą osobiście.

Radosław Biszkont

CEO

Radosław Biszkont