Jak pomagamy klientom?

Istotą TEKERIUM jest stawianie potrzeb klienta w centrum, dlatego głównym pytaniem, jakim kierujemy się w kontakcie z każdym Kontrahentem jest: “Jak możemy Tobie pomóc?".

Możliwie najwyższa jakość pracy, zaangażowanie, ekspercka wiedza oraz szerokie doświadczenia naszych zespołów pozwalają nam budować długoterminowe relacje z klientami.

Zapewniamy wsparcie technologiczne w oparciu o nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym bardzo szybko dostarczymy widoczne efekty. Poza naszymi autorskimi produktami oferujemy: usługi doradcze na każdym etapie współpracy, a także wsparcie w procesach integracji i adaptacji systemów do środowiska firmy. W razie wystąpienia problemów usuwamy je błyskawicznie.

Eksperci TEKERIUM pomogą klientom w dokładnym określeniu ich potrzeb, co pozwoli przygotować firmę na rozwój w danym obszarze. Dodatkowo przygotujemy wszelkie potrzebne dokumenty, które są niezbędne do pozytywnego przejścia kontroli oraz weryfikacji.

W TEKERIUM najważniejsza jest dla nas wysoka jakość oferowanych usług, bezpieczeństwo oraz zaufanie. Te fundamenty pozwoliły zbudować nam prawdziwą renomę na rynku. Dzięki szybko osiąganym rezultatom nasi klienci wiedzą, że wybrali dla swojej firmy najlepszego dostawcę rozwiązań technologicznych.

Zaufali nam m.in.

Tekerium zaufali nam Tekerium zaufali nam
Tekerium zaufali nam Tekerium zaufali nam

Certyfikaty, Partnerstwa, Nagrody

Microsoft Partner
talkin'things Gold Partner
4x Partner Roku ManageEngine w Polsce
netguru
ManageEngine Gold Partner
10x Gold Competency ManageEngine
predica Partner

Twój zaufany Partner

Naszą intencją i obietnicą jest być zawsze gotowymi sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy sugestii - proszę o natychmiastowy kontakt, niezwłocznie zajmę się daną sprawą osobiście.

Radosław Biszkont

CEO

Radosław Biszkont